Як організувати переїзд в нову квартиру

18 Травня 2020

Переїзд в нову квартиру - це досить клопітке заняття. Воно здатне перетворити на справжній хаос життя навіть найорганізованішої людини. Але якщо грамотно підійти до цієї події, продумати всі деталі та добре підготуватись, то день ''Ч'' стане не виснажливою, а справді радісною подією. Особливо, якщо ваш вибір припав на ультрасучасний житловий комплекс від ''Парус Premium''. Тут панує особлива магія, впроваджено масу інноваційних рішень та створено все для комфорту всієї родини.

ЖК ''Парус Life''

Що потрібно для переїзду в нову квартиру

Для початку слід визначитися із загальною концепцією переїзду та вибудувати свого роду стратегію. Тут необхідно вирішити, чи буде все відбуватися переважно вашими силами або із залученням фахівців, готових надати вам послугу у вигляді переїзду ''під ключ''. Якщо залучаються професіонали, то вони надають допомогу від упаковування до розставляння перевезених речей в новому житлі. Це, безумовно, дуже зручний варіант, хоча багато хто воліє все це виконувати власними силами, залучаючи наймані машини та пару вантажників. Тоді все доведеться організувати самому, але це буде дешевше та під вашим повним контролем. При будь-якому з цих варіантів виконуються наступні підготовчі дії:

Вибір дати та часу переїзду в нову квартиру.

Підбираючи день та час, відштовхуйтесь від того, наскільки дата підходить всім членам сім'ї. Обговорення питання можна провести за чашкою вечірнього чаю, остаточно узгодивши оптимальний та зручний для всіх варіант. Як показує практика, ідеальний день для переїзду на нову квартиру - субота. У вихідні дні вдасться уникнути пробок на дорозі в пікові години, нікому з членів сім'ї не доведеться ''жертвувати'' роботою та прибутком, легше зібрати помічників (родичів, друзів). Ну і запас часу на наступний день зіграє вам тільки ''на руку'', тому що не потрібно буде спросоння проходити квест ''Знайди потрібні речі''. Тобто правильний вибір дати знизить стрес при переїзді в нову квартиру.

Другим питанням стане правильне призначення часу. Воно складається з двох часових моментів:

 • час приходу помічників;
 • час приїзду вантажної машини.

По машині хочемо відразу дати важливу рекомендацію. Якщо ви впевнені, що всі речі будуть повністю готові до 12.00, то машину краще замовити на 12: 30-13: 00. Повірте, ніколи не проходить все ідеально гладко. Запас часу вбереже всю сім'ю від зайвих переживань.

Залучення помічників для переїзду в нову квартиру.

Далі складіть список тих, хто зможе приєднатися до вас в призначений день та допомогти з переїздом. Це можуть бути родичі, друзі, сусіди, колеги по роботі - всі, у кого виникло таке бажання. Складаючи список, краще запасіться помічниками ''з надлишком''. Хтось може проспати, захворіти, зіткнутися з особистими проблемами, тож щоб це не порушило ваші плани - залучіть заздалегідь запасні ''руки''.

Розробка стратегії перевозу меблів та речей.

На цьому етапі потрібно продумати план перевезення великих меблів, а також інших речей (включаючи крихкий та цінний вантаж). Перш за все, продумайте, яким чином ваші меблеві елементи будуть підлягати транспортуванню. Одні - краще розібрати, інші - простіше переміщати в зібраному вигляді (заміряйте при цьому дверні прорізи, оцініть місткість ліфта та повороти на сходовій клітці, не забувайте про місткість вантажного авто).

Окремо та завчасно продумайте, як в нових апартаментах краще розставити меблі. Зіставте все: розетки, ніші, довжину вільних стін та накидайте для себе схему-план. По-перше, це зручно тим, що все найтяжче вже по призначеним місцям відразу розставлять вантажники (ну або ''бригада'' друзів). По-друге, це економія вашого часу, адже вам не потрібно буде витрачати його на перетягування тягарів, і ви швидше займетеся оформленням, наведенням порядку та створенням затишку в новому житлі. Щоб не помилитися в розрахунках, створення дизайн проекту варто доручити професіоналам, адже не дивлячись на всю захопливість процесу, деякі моменти в плануванні вимагають математичної точності.

Приклад схеми розміщення предметів в квартирі

Підготовка до упаковування речей. З того, що потрібно для переїзду в нову квартиру, критичним та важливим елементом є саме пакувальні матеріали. Купити знадобиться наступне:

 • картонні коробки;
 • скотч;
 • великі пакети / мішки;
 • харчова плівка та пухирчастий поліетилен.

Вирішення питання щодо доставки людей до місця призначення.

Як не дивно, але багато хто перед переїздом в нову квартиру даному питанню практично не надає значення, розраховуючи на ''потім розберемося''. Але це невірно. Необхідно розрахувати кількість помічників та членів сім'ї, а потім забезпечити для них зручну та швидку доставку на територію житлового комплексу, в якому ви будете проживати. Розраховувати на громадський транспорт - не варіант. Машина з меблями та речами може прибути до місця призначення раніше, ніж всі ви, а тоді доведеться доплачувати за простій.

Основні моменти зборів при переїзді в нову квартиру: практичні поради по сортуванню, упаковці та перевезенню

Закінчивши з плануванням переїзду в нову квартиру, приступаємо до практичних дій - збору речей. Але наша порада: для початку позбудьтеся від усього зайвого! Просто проведіть ревізію (одягу, предметів побуту, посуду) та винесіть все, що втратило практичну цінність та необхідність. Готувати до переїзду будемо тільки потрібне.

Ми рекомендуємо позбавлятися не тільки від дрібних непотрібних речей, а й від меблів. Навіщо перевозити в новенькі сучасні апартаменти стару бабусину шафу, яку ви давно хочете замінити новою? Практика показує, що чим швидше позбутися від старого, то набагато швидше в домі з'явиться нове! Крім того, якщо на новому місці ви плануєте зробити системи зберігання (наприклад, невелику гардеробну і т.п.), то найрозумніше замовити її облаштування до в'їзду, тоді й в транспортуванні частини меблів не буде необхідності (а це - економія грошей на вантажоперевезення ).

Серед раціональних практичних порад по переїзду в нову квартиру можемо дати наступну: щоб легше зібрати та потім розібрати речі, їх краще розсортувати за категоріями. Це може бути: одяг, посуд, інструменти тощо. При цьому не змішуйте кухонне начиння з аксесуарами з ванною, нехай все буде окремо. До речі, лайфхак з цього приводу: надайте приміщенням номери (наприклад, кухня - 1, передпокій - 2, ванна - 3 і так далі), потім коробки та мішки пронумеруйте. Після занесення їх в нову квартиру буде зрозуміло, що й куди поставити, щоб потім вам же було легше все розставити по місцях, а іграшки дитини не загубились серед речей для вашої спальні, а відразу опинились в дитячій.

Пакувальні матеріали для переїзду

Для книг не обов'язково купувати коробки. Їх можна добре обмотати харчовою плівкою та обв'язати (підійде мотузка або той же скотч). При транспортуванні дана позиція займе менше місця, наприклад, її можна буде покласти на полицю, крісло, зручно помістити в вільний кут.

Правильна організація переїзду в нову квартиру не означає що це пройде всього за один день. Доцільніше присвятити йому кілька днів, тож ідеально, коли новосілля збігається з відпусткою. Заздалегідь, протягом декількох днів, що передують радісній події, - перевезіть окремо деякі речі. Нехай це будуть кімнатні рослини, крихкі та нестандартних габаритів речі (їх складно упакувати та вдало розмістити в вантажній машині).

В цілому, сортування, укладання та упаковування речей - це ціле мистецтво. Але керуючись простими правилами, наведеними вище, ви впораєтеся з цим нелегким завданням на ''відмінно'', і переїзд в нову квартиру пройде без стресу!

Про що не забути напередодні переїзду в нову квартиру?

 1. Якщо у вас є тварини та маленькі діти - захистіть їх від стресу та відвезіть до бабусі, тітки, хрещеної.
 2. Окремо складіть та перевірте документи. Кейс з ними або коробка повинна бути у вас під контролем (щоб не допустите втрати в хаосі).
 3. Під рукою повинен бути канцелярський ніж, щоб по приїзду в нову квартиру ви без проблем розкрили потрібні коробки.
 4. Зробіть шпаргалку, записавши точну кількість мішків, коробок, пакетів. Так ви гарантовано при переїзді в нову квартиру нічого ніде не забудете.
 5. Не зайвим буде навідатися в нову квартиру та підготувати ванну кімнату. Мило, рушники, серветки - все повинно бути готове. Не забувайте, що переїзд - це неминуче пил та бруд.
 6. Постарайтеся виспатися та почати новий день бадьорим та в чудовому настрої в'їхати в нове комфортне житло в один з кращих сучасних житлових комплексів міста, побудованих для вас нашою компанією - ''Парус Premium''!

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень