ЧИМ ЗАМІНИТИ РОСІЙСЬКЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

08 Квітня 2022

24 лютого Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України. З цього моменту співпраця з громадянами РФ та російськими компаніями стала опосередкованою підтримкою країни-агресора. Українському бізнесу важливо відправити російські сервіси слідом за їхнім військовим кораблем і знайти альтернативу на інших ринках.

Багато українських компаній та, зокрема, наших колег використовують російські сервіси та СРМ системи

Ми хочемо закликати український бізнес відмовлятися від російського ПЗ. Здається що альтернативи знайти важко, але Опендатабот зібрав великий перелік програмного забезпечення російського походження від якого потрібно відмовитися вже сьогодні!

СРМ

Зокрема девелоперські компанії часто використовують СРМ системи AmoCRM та Bitrix24, які мають безпосередньо російське походження. Їх Опендатабот пропонує замінити на Onebox, NetHunt CRM, Creatio, IT-Enterprise, SalesDrive, KeepinCRM, Asteril CRM, Corezoid, Perfectum, EspoCRM, KeyCRM, HubSpot, Zoho, PipeDrive. Тим хто використовував AmoCRM буде зручно перейти на PipeDrive, в них схожий функціонал або на HubSpot в якої ще більше функцій. В свою чергу хочемо зазначити що ми протягом всієї своєї роботи не використовували російських СРМ, наша система має нідерландське походження та розроблена спеціально для девелоперів

Онлайн чати

Трохи інша ситуація з онлайн чатами. Проаналізувавши всі аспекти нашої роботи, ми все ж знайшли одну компанію з російським походженням, це платформа по онлайн чатам JivoChat. Ми вже від неї відмовилися та закликаємо колег та партнерів теж від неї відмовлятися. Менеджери часто спілкувалися з нашими клієнтами через JivoChat та це було зручно, як для клієнтів, так і для менеджерів, тому ми відразу почали шукати альтернативи.  Для нас альтернативою став онлайн чат від української компанії Бінотел, яка розробила аналогічну програму, зараз ми на стадії інтегрування цього ПЗ на наш сайт. Також альтернативами можуть бути онлайн чати від компаній Kwizbot (українська компанія) та LiveChat (іноземний продукт).

Сall tracking

Бінотел та Ringostat українські call tracking-сервіси, які визначають ефективність каналів просування. Кожна з платформ дозволяє закрити всі потреби телефонії, наскрізної аналітики та call tracking. Якщо ви використовували російські сервіси Calibri або Roistat, настав час для змін. Для себе ми вже давно обрали Бінотел.


Поки наші воїни воюють з росією на фронті, наше завдання - працювати, а також боротися з русньою на своїх місцях! Тому ми закликаємо всіх проаналізувати свою діяльність на відмовитися від всього, що має російське походження, вже зараз! Натомість підтримуйте українські сервіси та портали. 

Слава Україні!

Джерела: 

AIN.UA

Опендатабот

Finance.ua

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень