Відкриття відділу продажу Парус City

07 Липня 2018

7 липня компанія Парус Premium влаштувала грандіозну вечірку-відкриття вражаючого міського кварталу – Парус CITY, проекту  з унікальною космічною архітектурою та інфраструктурою, яка ламає усі будівельні стереотипи. Комплекс складається з 6 житлових будинків та футуристичного бізнес-центру, який розташовується  ближче до вулиці Кульпарківської.

«Ми звели понад 120 000 м² житла, що стали затишною домівкою для 1100 сімей та понад 10 000 м² комерційних площ. Парус CITY- проект, яким ми пишаємося і в який ми віримо! », - сказала співзасновниця та ідейний натхненник Парус Premium Наталія Рудюк.

В цей знаковий для компанії день, на подію завітало понад 300 людей, які мали можливість не тільки поспілкуватися із компетентними менеджерами та обрати житло своєї мрії, а й цікаво провести час. Деякі щасливчики отримали нагоду взяти участь у розіграші цінних подарунків – смарт-техніки та сертифікатів на знижку при купівлі квартири.  Гостей розважав ведучий на чолі із двома роботами, адже своїм новим проектом компанія Парус Premium диктує стиль майбутнього, гордо заявляючи, що «Майбутнє вже тут».

Заручившись досвідом західних колег та використовуючи останні інноваційні рішення, забудовнику вдалося досягнути того, що фірмовий впізнаваний стиль став знаковим для міста. Ультрасучасна пластика фасадів забезпечується органічною плавністю ліній та підкреслює особливу унікальність будинків. Заснована у 2015 році, компанія уже здала в експлуатацію 3 знакових об'єкти у Львові. Ще один на стадії активного будівництва. Парус CITY– це новий амбітний мікрорайон та бізнес-центр, який уже за два роки дивуватиме оригінальними краєвидами мешканців міста.

«Вірю в те, що ми не просто будуємо, а змінюємо світ на краще – ось, що справді важливо. Здійснювати вашу мрію про комфорт – справа мого життя», - заявив директор, співзасновник та інвестор Парус Premium Олег Манзій.

Парус Premium  запрошує усіх у грандіозну подорож своїм новим наймасштабнішим проектом – Парус CITY та чекає на перших клієнтів нового мікрорайону у щойно відкритому центрі продажу компанії на Кульпарківській, 93.

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень