Зробити з нами вибір - ЛЕГКО

09 Грудня 2021

Покупка житла це серйозний та відповідальний крок. Відділ продажу «Парус Premium» робить все для того, щоб полегшити цей процес та зробити ваш вибір приємним та швидким. Для цього ми:

1. Розміщуємо всі наші актуальні планування та ціни на сайті https://parus-city.lviv.ua/ . Ви можете підібрати квартиру згідно ваших параметрів: площа, ціна, кількість спалень, поверх та інші. Інформація на сайті оновлюється щотижнево.

2. Ми працюємо для Вас за зручним графіком: з 10:00 по 19:00 в робочі дні, а також, в суботу з 10:00 по 16:00. Відділ продажу знаходиться біля будівництва, тож після консультації, Ви зможете прогулятися по території зданих будинків, або попередньо записатися на огляд доступних квартир.

3. У відділі продажу, крім повної консультації від наших фахівців, Ви зможете побачити макет будинку «Парус Premium», це допоможе краще зрозуміти, як буде виглядати будинок вцілому, його концепцію та стиль. Також, можна наглядно побачити куди виходять вікна, обраної Вами квартири, як буде виглядати подвіря та інше.

4. Завдяки технології VR у відділі продажу Парус Premium, Ви можете побачити один з наших типових пентхаусів немов наживо. Відчуйте простір, роздивіться обрану квартиру до найменших дрібниць, вже в остаточному, мебльованому варіанті, а 3Д окуляри допоможуть Вам повністю проникнутися атмосферою квартири.

Залишилися запитання?

Телефонуйте нам за номером +38 067 200 05 05

Переходьте на наш сайт https://parus-city.lviv.ua/

Завітайте до нас в гості, за адресою Кульпарківська, 93

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень