Як зекономити на ремонті квартири?

24 Грудня 2021

Зміст статті:
1) Як зекономити на ремонті квартири? 2) Як зекономити на ремонті квартири своїми руками? 3) Як зекономити на ремонті квартири через Інтернет? 4) Як заощадити на ремонті квартири: поради 5) Як зекономити на ремонті квартири. Плюси та мінуси 6) Як зекономити на ремонті квартири. На що звертати увагу? 7) Як заощадити на ремонті у вторинному ринку? 8) Як можна зекономити на ремонті квартири? 9) Як зекономити на капітальному ремонті? 10) На чому не можна економити під час ремонту квартири? 11) Як заощадити на ремонті квартири в новобудові та вторинному житлі? 12) Нестандартні прийоми, як заощадити на ремонті кухні 13) Як заощадити без втрати якості на ремонті ванної кімнати та санвузла 14) Найкращий варіант економії на матеріалах 15) У яких випадках економія нерозумна? 16) Різні види ремонту – скільки платити майстру та на чому заощадити? 17) На чому краще не заощаджувати, щоб потім не платити двічі?

Ремонт у квартирі виявляється витратним із фінансового погляду завданням. Але скоротити витрати на ремонтні роботи можна. Головне - розуміти, як заощадити на ремонті без шкоди якості результату. Розберемо тему послідовно.

Як зекономити на ремонті квартири?

Задаючись питанням вирішення завдання, заздалегідь дізнайтеся, на чому можна заощаджувати, а на чому ні. Іноді скорочення витрат призводить до зниження якості результату і через час виконану роботу доводиться переробляти. Пам'ятайте – економія має бути виправданою.

Як зекономити на ремонті квартири своїми руками?

Перший спосіб заощадити – зробити якнайбільше самому, адже послуги майстрів обходяться недешево. Головне – розуміти, які роботи можете виконати самостійно. Оцініть власні знання та навички. Можливо, вдасться поставити вимикачі, розетки, замінити світильники, оновити трубопровід. Можна зробити стяжку підлоги, пофарбувати стіни або обклеїти шпалерами тощо.

Як зекономити на ремонті квартири через Інтернет?

Заощадити на ремонті квартири можна і за допомогою Інтернету, що дозволяє знайти майстрів, які пропонують доступні за вартістю послуги, підібрати недорогі матеріали. Щодо товарів, робити покупки в інтернет-магазинах дешевше, ніж у наземних торгових точках. Але будьте уважні – важливо правильно вибрати продукцію, крім необхідності повернення або обміну покупки в майбутньому. Також, користуючись Інтернетом, можна знайти корисні майстер-класи, які допомагають виконати ремонтні роботи самому.

Як заощадити на ремонті квартири: поради

Щоб краще розуміти, як досягти фінансової економії, проводячи ремонтні роботи, вивчіть корисні поради на тему:

 • вибирайте недорогі будівельні та оздоблювальні матеріали. Є виробники, що випускають товар, що мало поступається за якістю дорогої продукції, представленої розкрученими брендами;
 • складіть список необхідного інструменту. Подумайте, що можна взяти напрокат або у знайомих, щоб не купувати речі, які не стануть у нагоді в майбутньому;
 • закуповуйте необхідні матеріали та інші товари за попередньо складеним на основі розрахунків списком, крім придбання зайвого;
 • намагайтеся виконати частину робіт самостійно;
 • ретельно підбирайте майстрів, які пропонують ремонтні послуги. Цінова політика профільних компаній відрізняється, а дорого - не означає якісно.

Як зекономити на ремонті квартири. Плюси та мінуси

Запитуючи економію, також слід розуміти, наскільки вона доцільна, які ризики можуть виникнути. Для цього необхідно вивчити плюси та мінуси розглянутого рішення. Перевагою економії на ремонті стає скорочення фінансових витрат, що виключає потребу позичати гроші у знайомих, брати кредит. Мінус – ризик отримати незадовільний результат. Але цю можливість вдається звести до мінімуму, правильно організувавши ремонтні роботи.

Як зекономити на ремонті квартири. На що звертати увагу?

Продовжуючи говорити про те, як заощадити на перетворенні житла, зверніть увагу на планування. Подумайте, які роботи необхідно виконати, а які можна відкласти на потім через відсутність у їх проведенні гострої потреби. Розділивши ремонт на етапи, розподіливши пріоритети, вдасться зменшити навантаження на бюджет.

Як заощадити на ремонті у вторинному ринку?

Що стосується ремонту вторинного житла, тут очікується робота глобальних масштабів. Проведення, сантехніка зношені, тому доводиться все міняти. Встановлювати кращі надійні вироби, щоб не переробляти роботи в найближчому майбутньому. Заощадити доступно на обробці. Наприклад, купити подешевше шпалери або пофарбувати стіни, настелити на підлогу не паркет, а лінолеум або ламінат.

Як можна зекономити на ремонті квартири?

Ще один варіант економії – покупка недорогих віконних блоків, дверей. Але в цьому випадку потрібно відповідально підходити до вибору товару. Якщо говорити про вікна, то профіль, фурнітура повинні бути надійними, кількість камер - мінімальним вимогам для створення комфортних умов у житлі. Щодо бренду, вибирайте менш розкручені найменування, під якими випускається якісна продукція. Так ви не переплатите за рекламоване ім'я. Двері можна підібрати з недорогим оздобленням.

Як зекономити на капітальному ремонті?

На капітальному ремонті заощаджувати складніше, ніж на косметичному. Для зниження фінансових витрат вивчіть поради та застосуйте на практиці: складіть кошторис та закупіть матеріали, вибирайте товари не надто розкручених брендів, але не поступаються дорогим аналогам, підберіть доступні варіанти обробки. Виконайте особисто нескладні роботи, наприклад демонтаж, зніміть старе оздоблення, розберіть сантехнічні мережі, винесіть меблі, приберіть підлогове покриття і т.д. За ці послуги майстри беруть чималі гроші.

На чому не можна економити під час ремонту квартири?

Бажаючи скоротити фінансові витрати, пам'ятайте, що економія має бути розумною. Вивчимо моменти, де скорочувати фінансові витрати категорично не рекомендується. Це:

 • професіоналізм майстрів – не можна вибирати бригаду, яка встановила найнижчу ціну. Необхідно приділяти увагу та кваліфікації робітників;
 • електропроводка, газопровід, водогін, каналізація;
 • сантехніка. Експлуатується в інтенсивному режимі, має бути надійною.

Пам'ятайте, що недбало виконаний ремонт прослужить недовго. Незабаром роботу доведеться переробляти.

Як заощадити на ремонті квартири в новобудові та вторинному житлі?

Варіанти економії під час проведення ремонтних робіт у вторинному ринку розглянуті вище. Дізнаємося, як заощадити на ремонті в новобудові. Приділіть увагу обробці. Виберіть "золоту середину" з фінансової точки зору. Оздоблювальні матеріали представлені безліччю варіантів, що відрізняються ціною. Також можна купити недорогі освітлювальні прилади, вигадати дизайн житла самостійно, щоб не оплачувати послуги дизайнера.

Нестандартні прийоми, як заощадити на ремонті кухні

Якщо говорити про те, як заощадити на ремонті кухні, тут скорочення витрат вдасться досягти шляхом придбання компактного або недорогого гарнітура. Але не забувайте, дешеві варіанти також вибирати не рекомендується. Такі меблі будуть недовговічними. Замість техніки, що вбудовується, купіть класичну. Класичні пральні машини, плити, холодильники коштують дешевше.

Як заощадити без втрати якості на ремонті ванної кімнати та санвузла

Крім вибору недорогого оздоблення, самостійного виконання окремих робіт, купіть доступну за вартістю ванну, раковину, унітаз. Вибираючи товари середньої цінової категорії, вдасться виконати ремонт без переплат.

Найкращий варіант економії на матеріалах

Розглядаючи уважніше тему закупівлі оздоблювальних, будівельних матеріалів, зауважимо, що заощадити вдасться не лише на виборі бренду, а й на визначенні місця покупки. Купувати продукцію дешевше в інтернет-магазинах або на оптових складах. Ретельно вивчивши ринок, вдасться дізнатися де купити недорогий, але надійний товар.

У яких випадках економія нерозумна?

Вище говорилося, що економія має бути розумною. І постає питання – чого ж робити не рекомендується? Нерозумною можна назвати економію, за якої увага приділяється виключно вартості товару, а якість не враховується. Тут виникне ймовірність швидкої появи необхідності переробляти роботу наново.

Різні види ремонту – скільки платити майстру та на чому заощадити?

Вартість ремонтних робіт відрізняється в залежності від міста знаходження виконавця, масштабів. Середні розцінки на ремонт такі (у грн):

 1. Косметичний – коштує 1200–2000 кв. м.
 2. Капітальний – 2500–5900 кв. м.
 3. У новобудові – 3500–5000 кв. м.
 4. Євроремонт – 5000-6000 кв. м.

Бажаючи заощадити, звертайтеся до невеликих компаній.

На чому краще не заощаджувати, щоб потім не платити двічі?

Не варто заощаджувати на якості. Купуйте недорогі, але перевірені товари, виготовлені із сертифікованої сировини, що відповідають ГОСТам або ТУ. Розглядайте пропозиції виробників, які не витрачають великі гроші на рекламу. Вибирайте продукцію, представлену українськими компаніями, які тривалий час існують на ринку.

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень