Скільки коштує ремонт в новобудові

17 Березня 2020

Купуючи квартиру в новобудові, власники отримують довгоочікуване житло, але стикаються з безліччю питань, які необхідно вирішити, перш ніж оселитися. Спочатку варто подбати про ремонт квартири, придбаної на первинному ринку. Цей процес завжди складний, відносно тривалий та витратний, однак без його здійснення приміщення не буде придатним для життя.

Перш ніж купити квартиру в житловому комплексі та розпочати ремонт, потрібно розрахувати його вартість та скласти докладний план його реалізації. Будьте готові до того, що оформлення навіть найменшого житла може зайняти від декількох місяців до року, в залежності від індивідуальних побажань та складності робіт. Щоб не допустити помилок та виконати поетапні дії, радимо ознайомитися з основними правилами в межах даної статті, особливо якщо ви плануєте зробити оздоблення своїми руками.

Особливості ремонту в новобудовах

Чим більше обсяг ремонтних робіт, тим пропорційно зростає ціна на його реалізацію. Заощадити вдасться лише отримавши знижку на будматеріали, в разі закупівлі оптовими партіями.

Точний кошторис та ціна ремонту в новобудові може скласти тільки фахівець даного профілю, оскільки сюди включається не тільки вартість матеріалів, а й вартість роботи підрядників, яких ви наймаєте.

Дізнатися приблизні розцінки на всі види майбутніх робіт ви можете на будівельних форумах чи сайті компанії, з якою укладатимете контракт для реалізації ремонту в новопридбаному житлі.

З чого почати та як розрахувати вартість

Не можна визначити точно, скільки коштує ремонт в новобудові Львова, оскільки ціна формується від впливу багатьох чинників, куди входить вартість матеріалів, роботи майстрів, складності виконання та обсягу поставлених завдань.

Як показує практика, якщо ви хочете оформити житло на свій смак, заїжджаючи в приміщення без оздоблення, вам доведеться витратити близько 20-50% вартості самої квартири. Однак, за останні кілька років, ціни на ремонт істотно зросли, у порівнянні з попередніми періодами, що обумовлено подорожчанням будматеріалів.

Види та порядок проведення ремонтних робіт

Попереду капітальний ремонт під ключ? Якщо ви раніше не мали досвіду реалізації даного питання, навряд чи вам вдасться реально оцінити та самостійно, покроково організувати всі етапи. Наші рекомендації допоможуть вам зорієнтуватися в якому напрямку рухатися, щоб не натрапити на труднощі, максимально заощадити гроші та час.

Розглянемо докладніше, як виглядає приблизна послідовність завдань:

 1. Монтаж електрики
 2. Сантехнічні роботи
 3. Роботи з установки гіпсокартону
 4. Стяжка підлоги
 5. Укладання плитки у ванній кімнаті, санвузлі, кухні
 6. Укладання підлогового покриття - паркету, ламінату, а потім монтаж плінтусів
 7. Стартова та фінішна шпаклівка
 8. Фарбування або обклеювання стін шпалерами
 9. Шпаклівка та фарбування стелі
 10. Установка сантехнічних виробів
 11. Монтаж розеток, ламп, бра, світильників

Монтаж електропроводки

Вартість ремонту в новобудові

З огляду на нестабільність курсу національної валюти України на сьогоднішній день, складно однозначно назвати точні розцінки на роботу майстрів, вартість матеріалів та обладнання. Однак статистичні дані дозволять приблизно визначити майбутні витрати, щоб споживач міг зорієнтуватися та вирішити, чи доцільно починати навіть простий ремонт однокімнатної або двокімнатної квартири в 2023 році в умовах обмеженого бюджету.

Вартість ремонту в однокімнатній квартирі

Якщо ви плануєте ремонтувати 1-кімнатне житло, з чорновою обробкою робота обійдеться приблизно в 30% від ціни продажу квартири, але бажано до цієї суми додати 10-15% на додаткові витрати. Чорнової обробки однокімнатних апартаментів цілком вистачає для того, щоб заїхати в квартиру. Звичайно, якщо дозволяють фінанси, краще зробити відразу якісно та під ключ, ніж повертатися до незавершених завдань повторно.

Чорнова обробка квартири

Вартість ремонту в двокімнатній квартирі

Щоб зробити оздоблення двокімнатних апартаментів, доведеться витратити на 40-50% більше, ніж в попередньому випадку. Варто врахувати, що остаточна ціна ремонту в новобудові залежить від площі приміщення, витрат на придбані матеріали, ціни послуг будівельників.

Орієнтовний кошторис сума вартості ремонту квартири в новобудові в 2023 році

Вартість економ або капітального ремонту в новобудові формується з урахуванням оплати праці майстрів, цін матеріалів, що застосовуватимуться, мінімального набору сантехніки, інженерних комунікацій та установки міжкімнатних дверей. Сюди ж варто віднести транспортування, розвантаження та доставку матеріалів на об'єкт. Приблизні розцінки на ремонтні роботи, без матеріалів складуть:

 • Однокімнатна квартира площею 40 кв м - в середньому від 90 тис.грн
 • У приміщеннях близько 80 кв.м - 160 тис грн і вище
 • Ремонт в квартирі площею близько 110 кв.м - від 225 тис.грн.

Сподіваємося, що ознайомившись з вищенаведеною інформацією та дізнавшись приблизну вартість ремонту в новобудові в одно-, дво- трикімнатному житлі або квартирі-студії, у вас з'явилася можливість оцінити свої фінансові можливості до початку ремонту та організувати цей процес максимально комфортно для себе та своєї сім'ї.

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень