Як обрати квартиру для покупки

15 Вересня 2020

Купівля власної нерухомості - серйозний крок, до якого потрібно підійти з усією відповідальністю. Щоб потім не пошкодувати, обов'язково слід заздалегідь вивчити питання, як вибирати квартиру для покупки.

Як правильно вибрати квартиру в новобудові

Квартира в новобудові, особливо в житловому комплексі Парус Сіті - вигідне вкладення, тому що надається можливість за доступною ціною придбати абсолютно нове і сучасне житло. До того ж, є можливість вибору квартири, поверху, планування, в той час як на вторинному ринку доводиться підбирати з готових варіантів.

Як перевірити документи при виборі квартири

Так як покупка квартири - задоволення недешеве, краще мінімізувати ризики і звернутися до юриста для перевірки документів, який, зважаючи на свою знання і досвід зможе експертно оцінити ситуацію.

Як вибрати квартиру на вторинному ринку

Підбираючи вторинне житло, ознайомтеся з актуальними цінами на нерухомість, яка підходить під ваші індивідуальні вимоги і побажання. Продаж квартир переважно здійснюється через посередників, але набагато вигідніше буде придбати у власника. Зателефонуйте за різними оголошеннях і домовтесь про зустріч, бажано в денний час. Огляньте прибудинкову територію, оціните загальний стан будівлі і під'їзду. У самому приміщенні зверніть увагу на вікна, підлоги, комунікації та ремонт в цілому. Обов'язково уточніть кількість закріплених за квартирою власників, наявність прописаних в ній людей, включаючи неповнолітніх, а також суму боргів за комунальними платежах, якщо такі є.

Як вибрати район, в якому краще купити квартиру

Вам буде зручніше добиратися на роботу, якщо купите житло недалеко від офісу. Але якщо для вас це не принципово, намагайтеся шукати там, звідки зможете на будь-якому транспорті доїхати в важливі для вас локації. Насправді, немає єдиної відповіді на питання, як правильно вибрати район, тому що вибір повністю залежить від ваших особистих вимог.

Як правильно вибрати квартиру в новобудові: оцінюємо інфраструктуру

Подбайте про те, щоб найбільш важливі об'єкти, такі як продовольчі магазини, аптеки і т.д., розташовувалися поблизу. Якщо вже є або тільки плануються діти, бажано, щоб поруч були дитсадки і школи. Решта - на ваш розсуд.

Технологія будівництва - один з важливих факторів при виборі квартири

Мало кому цікаво, яка технологія використовується для будівництва об'єкта, але від неї залежить термін служби і вартість внутрішніх приміщень. Будівля може бути панельною із залізобетону, цегляною або зведеною за монолітно-каркасною технологією.

Головне достоїнство квартири в новобудові - можливість підібрати оптимальну конфігурацію.

Які типи планування існують

Можна виділити такі категорії планувань:

 1. Відкрите, або квартира-студія - як правило, однокімнатне помешкання, для зонування використовуються різні дизайнерські рішення, окремо розміщений тільки санвузол.
 2. Закрите - роздільні, повністю ізольовані один від одного кімнати з'єднуються коридором.
 3. Частково закрите - щось середнє між двома попередніми варіантами: кухня і вітальня можуть бути об'єднані, але розміщуватися окремо від спальних кімнат.

Як перевірити і вибрати забудовника

Перед тим, як підібрати квартиру у забудовника, потрібно оцінити його надійність.

На прикладі сайту Парус Premium, можна побачити, що забудовник надає клієнтам всю необхідну інформацію, в тому числі про хід будівництва, умови продажу, фотографії проектів, тому ви зможете об'єктивно оцінити ситуацію.

Перевірка документів

Щоб переконатися, що всі документи в нормі, попросіть представників забудовника пред'явити документацію:

 • на володіння земельною ділянкою (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності);
 • на здійснення будівництва;
 • проект об'єкта і результати його перевірки;
 • по підключенню до комунікацій;
 • умови і обмеження містобудування.

Ціна – одна з найважливіших характеристик квартири в новобудові

Вартість квартири визначається, виходячи від безлічі факторів: площа, поверх, розташування, інфраструктура. Але говорячи про новобудови, варто враховувати також технологію і етап будівництва.

Технологія будівництва

Як правило, найнижчі ціни в панельних будинках, а найбільш оптимальне рішення - зведені за монолітно-каркасною технологією, відносяться до комфорт і бізнес-класу, мають доступну ціну, при цьому зручні та комфортні.

Стадія будівництва

Ціна набагато нижче на ранніх стадіях будівництва, і вона збільшується в міру виконання робіт.

Квартира в новобудові - як правильно вибрати поверх

При покупці нерухомості на вторинному ринку рекомендують не купувати квартиру на останньому поверсі через побоювання протікання даху і на першому зважаючи на високу прохідності людей. Ця порада не актуальний при виборі житла в новобудові, особливо в житловому комплексі Парус Сіті, так як він будується якісно, ​​з належною звукоізоляцією. Так що вибираючи поверх, потрібно враховувати лише особисті переваги.

Документи на квартиру в новобудові: на що звернути увагу

Законами України не встановлено, який документ покупець і забудовник повинні підписати. Розглянемо детальніше можливі варіанти.

Договір купівлі-продажу майнового права

Він не передбачає право власності, але дозволяє його отримати після здачі побудованого будинку в експлуатацію. Добре вивчіть умови передачі прав власності: станеться це автоматично або після підписання додаткових документів, коли покупець стає власником майна. Укладати такий договір можна виключно з надійним забудовником, таким як Парус Premium.

Договір про сплату пайових внесків через кооператив

Створення житлово-будівельного кооперативу передбачає зведення об'єкта нерухомості за рахунок об'єднаних фінансів покупців і забудовника. Володіння паєм дозволить викупити інвестоване житло після введення в експлуатацію.

Інвестиційний договір

Підписують покупці, що вносять фінансові вкладення в будівництво об'єкта. У ньому мають бути присутні такі дані:

 • характеристики нерухомості;
 • термін здачі в експлуатацію;
 • відповідальність учасників договору за недотримання умов;
 • розмір інвестицій;
 • точна ціна за квадратний метр;
 • порядок передачі вкладених коштів;
 • умови виходу з інвестиційного проекту.

Попередній договір купівлі-продажу

Обов'язковий параметр, який повинен бути зазначений - точна дата укладення основного договору. Крім цього, потрібно чітко прописати характеристики і вартість квартири, що купується, штрафи при невиконанні забудовником зобов'язань.

Договір пайової участі в будівництві

Вигідне співробітництво, при якому забудовник зводить будівлю повністю за рахунок коштів покупців. Документ повинен містити точні відомості про дату передачі нерухомості у власність, загальну вартість житла і ціну за окремий квадратний метр, гарантійний термін не менше 5 років.

Договір про спільну діяльність

Особливість договору - 3 учасники: забудовник, підрядник і покупець. Отже, інвестиціями можуть бути не тільки гроші, але і будівельні матеріали, інструменти, робоча сила і т.п.

Як вигідно купити квартиру в новобудові

Вище розглянуто, як вибрати нерухомість за різними важливим критеріям. Вигідно купити житло в новобудові ви зможете у забудовника Парус Premium. Підберіть оптимальний варіант за допомогою спеціальних фільтрів, домовтеся про перегляд. Не обов'язково погоджуватися на першу-ліпшу квартиру, але порівняйте декілька, щоб вибрати ту, проживанням в якій зможете насолоджуватися наступні роки.
 

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень