Які речі знадобляться в новій квартирі першими
28 Червня 2021
Новосілля - радісна подія. Щоб перші місяці життя були комфортними, потрібно обзавестися мінімальним набором предметів, техніки та меблів. Часто молоді пари переїжджають в необлаштований будинок, а потім починають набувати важливі речі в нову квартиру. Головне правило - не поспішати, робити раціональні покупки.
Список речей в нову квартиру.
Щоб визначити список предметів першої необхідності, не потрібно бути генієм. Не у всіх є фінансові можливості купити все, що потрібно одразу. Які предмети знадобляться:
- ліжко або диван, на якому можна спати;
- кухонний гарнітур - плита, холодильник, мікрохвильова піч, стіл (якщо є маленькі діти, то це потрібне придбання);
- стільці;
- комод або місце для зберігання речей;
- робочий стіл;
- комп'ютер, ноутбук, коли власники працюють віддалено.
Дрібні покупки.
Часто при заселенні необхідні дрібниці, які складно знайти в нескінченних коробках. Приблизний перелік:
- кухонний посуд на перший час - тарілки, чашки, ложки, вилки;
- електрочайник;
- сміттєві пакети;
- сковорідки, каструлі;
- набір інструментів, скотч, ізоляційна стрічка, ліхтарик;
- засоби для прибирання - відро, побутова хімія (рекомендують взяти старий віник з квартири, він приносить удачу);
- ліки, аптечка;
- ножиці, голки, нитки, подовжувачі, перехідники, зарядні пристрої для телефонів;
- засоби особистої гігієни - зубні щітки, мило, шампунь, туалетний папір тощо.
Їжа та напої на перших порах.
Перед переїздом краще розморозити холодильник. Продукти можна зберегти в спеціальних сумках-морозилках. Їжу - соняшникова олія, чай, цукор, крупи, макарони, овочі можна купити в супермаркеті відразу після заїзду. Не забудьте прихопити пляшку шампанського, щоб відзначити знаменну подію.
Одяг та взуття на перших порах.
Маркування коробок відмінно допомагає, коли потрібні речі першої необхідності в новій квартирі. У перші дні можна розвантажити одяг або взуття, які ви будете носити. Якщо є діти, подбайте, щоб у них був доступ до іграшок, поки триває процес розбирання коробок.
Двері.
Новобудови оснащені дверима, якість яких залежить від класу житла. Якщо ремонт закінчений, то власники в першу чергу змінюють дверний блок на більш надійний та міцний. У тих випадках, коли переїзд здійснюється «в голі стіни», заміна дверної конструкції повинна бути в пріоритеті. Це безпека та спокій власників.
Мультиварка.
Мультиварка дозволяє готувати корисні та здорові страви. За відсутності плити вона чудово виручає. У неї величезна кількість функцій, дає можливість не стежити за процесом готування, а займатися іншими важливими справами.
Стіл та стілець.
За повністю облаштованної квартири, кухня зазвичай зроблена згідно з попереднім планом. Вбудований або окремий стіл, стільці є частиною інтер'єру. При переїзді без ремонту пару днів можна поїсти сидячи на підлозі, але це дуже незручно. Краще відразу піти в магазин та придбати недорогі меблі, поки не вирішили питання з дизайном.
Очищувач повітря.
Очищувач повітря складно віднести до необхідних речей в новій квартирі. Навіть якщо він у вас є, розпаковувати його відразу немає сенсу. Він допомагає при збиранні, нейтралізує запахи, затримує мікроби, деякі віруси. Стане в нагоді після ремонту, коли потрібно швидко очистити повітря від шкідливих домішок.
Світильники.
Практика показує, що з висячими лампочками можна жити досить довго. Але чи естетично це? За можливості встановіть світильники. Вони створюють затишну атмосферу, правильно розподіляють світло. На ринку є багато моделей від бюджетних до самих найдорожчих.
Прасувальна дошка.
Придбання дошки актуально в тих випадках, коли робота пов'язана з певним дрес-кодом або в сім'ї ростуть діти. Перший час можна використовувати стіл, ліжко або будь-яку плоску поверхню, як робили наші бабусі.
Водонагрівач
Відключення гарячої води - часта тенденція. При облаштуванні санвузла найчастіше встановлюється бойлер, щоб можна було без проблем помитися, вимити посуд, випрати.
Набір інструментів.
Викрутки, плоскогубці, ізоляційна стрічка, гайкові ключі, напилок тощо. можуть допомогти при заселенні, складання меблів, дрібному ремонті.
Кухонне приладдя.
Переїзд закінчено. Власники розплатилися з вантажниками. Скрізь купа коробок та приємна втома. Часу на прийом їжі не було. Які речі потрібні в новій квартирі? Звичайно кухонне приладдя, тому господиня починає розбір коробок. Спочатку підключається холодильник, в нього завантажуються продукти. Розпаковується посуд, рушники каструлі, сковороди, їжа, щоб швидко приготувати вечерю та нагодувати сім'ю.
Інше.
Всі інші предмети побуту можна купити в процесі життя. Це стосується телевізора, меблів, шаф, пилососа, пральної машини та іншої побутової техніки. Товари доступні для замовлення через Інтернет. У супермаркетах є відділи з посудом, канцтоварами, косметикою, постільною білизною. У будь-який час, за наявності коштів. нові мешканці можуть придбати додаткові необхідні речі.