Коли краще купувати квартиру?

18 Травня 2020

Придбання квартири - завжди приємна подія. Навіть, коли інвестиції в нерухомість вкладаються в лише споруджуваний будинок, і новосілля відбудеться тільки через кілька місяців або років. Саме цей момент і повинен стати вирішальним фактором при виборі квартири. Необхідно добре подумати, чи готові ви заощадити та почекати, або ж зробити трохи більшу інвестицію в нерухомість, зате переїхати відразу ж після покупки житла. Існують й інші нюанси, на які слід звернути увагу.

Коли краще купувати квартиру в новобудові?

Плануючи час для інвестиції в житло в Україні, варто врахувати деякі особливості. Чимало забудовників намагаються продавати нерухомість до настання наступного фінансового року, пропонуючи споживачам різноманітні знижки та акції. Це ж стосується і весняно-літнього періоду, коли в багатьох сферах настає затишшя через відпускні кампанії. У той же час, не варто розраховувати на спеціальні пропозиції восени, в період традиційного зростання попиту. Отже, інвестиції в комерційну нерухомість вигідно робити практично протягом всього року.

При плануванні покупки нерухомості в новобудові, з огляду на сезонність, не забудьте й про інші фактори, особливо про репутацію забудовника. Тому, необхідно відповідально підійти до вибору будівельної компанії. Якщо забудовником вже зведено багато будинків, то з високою часткою ймовірності, в його новий проект можна робити інвестиції.

Будівельною компанією з відмінною репутацією є ''Парус Premium''. Забудовник пропонує без ризиків придбати квартири в житловому комплексі з унікальною архітектурою.

ЖК ''Парус Сіті''

Коли вкладати інвестиції в нерухомість, щоб зберегти бюджет?

Щоб максимально вдало купити нерухомість, необхідно почати з аналізу пропозицій. Перш за все, виріште, в якій новобудові краще купувати житло. Після вибору забудовників та об'єкта з оптимальними умовами, потрібно перейти до аналізу термінів. Тут необхідно враховувати такі моменти:

1. Вартість нерухомості на старті продажів нижче: після початку будівництва починається поступове підвищення вартості на нерухомість. Ціна може збільшитися до різних розмірів, в будь-якому випадку саме на цій різниці заробляють інвестори, котрі перепродують в подальшому квартиру. Якщо не хочете забезпечити чужий дохід, то робіть інвестицію на старті будівництва.

2. На початку будівництва пропонується більший вибір квартир - недостатньо недорого купити житло, ще важливо вибрати хороший варіант. Кращі пропозиції забудовника з шикарними видами та вдалим плануванням розбирають відразу. Інвесторам відомо, як купувати хорошу нерухомість, щоб дорожче перепродати її ближче до завершення будівництва. Тому, до моменту здачі новобудови складно знайти варіант, який можна порівняти за ліквідності з придбанням на етапі котловану. Так як, вся краща нерухомість продається інвесторами з високою націнкою.

Під підсумовуючи, коли, все таки, вигідніше вкладати інвестиції в нерухомість? Якщо вас цікавлять вигідні та високо окупні інвестиції, варто задуматися про покупку на стадії котловану. Якщо вам потрібен високоліквідний актив - вибирайте побудоване житло, в яке можна оперативно вселитися, перепродати або здати в оренду.

Чи враховувати економічну ситуацію в Україні при інвестиції в житло?

З приводу зміни цін на квартири на первинному ринку в 2020 році думки експертів розходяться. Одні стверджують, що їх вартість зросте, адже відбувається постійне подорожчання робіт та матеріалів, інші - не очікують істотних потрясінь. У будь-якому випадку, вкладаючи інвестиції в нерухомість в Україні в 2020 р, ви будете близькі до мінімальної вартості, адже зараз у забудовників багато привабливих пропозицій, а в наступному році ситуація може кардинально змінитися. Сенсу чекати зниження цін немає, адже вартість нижче ринкової вам можуть запропонувати тільки ті забудовники, чиї об'єкти будуть здані з затримкою в кілька років або не здані зовсім. Головна рекомендація - робіть інвестицію в надійну та професійну будівельну компанію. Однією з таких є ''Парус Premium''.

Будівництво ЖК ''Парус Сіті''

Чи вигідне придбання квартири взимку?

Багато фахівців вважають, що робити інвестиції в нерухомість вигідно взимку. Так як, початок року є ''мертвим сезоном'', адже більшість людей намагається закінчити операції з нерухомістю в грудні, що призводить до зниження активності та цін, а також конкуренції. Тому, багато будівельних компаній саме взимку роблять суттєві знижки потенційним покупцям.

Літо - чи вдалий сезон для інвестиції в житло?

Влітку, як і взимку, найвигідніше вкладати гроші в покупку нерухомості. Спекотні місяці - неактивний період для укладення угод купівлі-продажу з нерухомістю. Більшість людей вирушає на відпочинок, що знижує інтерес споживачів. При цьому, літо - оптимальний час для інвестиції в купівлю квартири - хоча і пропозицій стає менше, але й вартість на житло істотно знижується.

Вибір конкретного місяця для придбання нерухомості

Якщо розглядати, який з місяців вибрати для інвестиції в нерухомість, то фахівці стверджують, що:

 • грудень, січень та лютий - оптимальний час для придбання квартири, оскільки ціни на житло в цей період знижуються до максимуму;
 • березень та квітень - початок зростання попиту. Як наслідок, відзначається підвищення вартості житла приблизно на 5% та зростання пропозицій;
 • травень - спостерігається падіння попиту, оскільки всі розпочаті на початку весни угоди в більшості своїй закриті, а нових варіантів не дуже багато, і їх вартість доводиться знижувати. Це означає, що травень є привабливим місяцем для інвестицій;
 • червень, липень та серпень - помічена відносна стабільність. Попит зберігається на середньому рівні, тому можна вигідно придбати нерухомість;
 • вересень, жовтень, листопад - ситуація починає змінюватися: діяльність на ринку житла помітно активізується. Підвищується попит та ціна на нерухомість, тому для осінніх місяців характерно зменшення кількості акційних пропозицій.

Переваги новобудов

За оцінками експертів, в порівнянні з вторинною нерухомістю, в новобудови люди стали частіше робити інвестиції. Обумовлено це наступними перевагами покупки квартир в нових будинках житлових комплексів:

 1. Застосування сучасних технологій, матеріалів та дизайну;
 2. Комфортні умови для життя - утеплення, опалення, перебуває під контролем мешканців, що дозволяє істотно здешевити його вартість, зручні планування;
 3. Вигідні умови інвестиції: можливість розстрочки платежів, що дозволяє зменшити фінансове навантаження;
 4. Гарантії проведення законної угоди - обравши новобудову, ви отримуєте впевненість, що вашу квартиру не перепродували кілька разів;
 5. Індивідуальне планування;
 6. Безмежні можливості для створення дизайну;
 7. Розташування нового будинку в місцевості з продуманою інфраструктурою;
 8. Упорядкована територія.

Приклад впорядкованої території новобудови

Прийнятна вартість, комфортне місце розташування та відмінна інфраструктура - ще не всі плюси нових будинків. Нерухомість від забудовника може стати хорошою інвестицією коштів, так як, з часом її ціна підвищується і ви зможете легко здавати або продати квартиру.

Автор: Парус City

Залиште ваш номер і ми з вами зв’яжемось

Оренда комерційних приміщень